Yönetim Danışmanlığı

Müşterimizin firmasının operasyonel, finansal ve proje yönetim sistemleri için zamanında test edilmiş çözümler sunan müşteri odaklı danışmanlık hizmeti veriyoruz.

DEVAMI

Gayrimenkul Danışmanlığı

Her projeyle ilgili karmaşık konuları anlatmak için, müşterilerimizin iş, finansman ve vergi stratejilerini değerlendirmelerine yardımcı olmak icin danışmanlık alanında yeni bir perspektif oluşturuyoruz.

DEVAMI

Yatırım Danışmanlığı

Müşteri icin yatirim gereksinimlerinin belirlenmesi; Uygun yatirim tekniklerinin ve mekanlarının seçimi; Aşırı piyasa etkisini önlemek için likidite arama hızını kontrol edimi

DEVAMI

HAKKIMIZDA

Orient World Şirketimizin Merkezi Dubai olup, Körfez, Orta Asya Ülkeleri ve Türkiye'de yatırımlar konusunda uzmanlaşmış dinamik ve yenilikçi bir danışmanlık şirketidir.

Yatırım, Yönetim ve Danışmanlık gibi hizmetlerimizde müşterilerilerimize uluslararası standartlarda ve kaliteli hizmetler sunma ilkesi ile hareket etmekteyiz. Firmamız, Her bir müşterimizi Tek ve Özel olarak düşünerek uzun vadeli bir güven ilişkisi kurmaktadır.     DEVAMI


Türkiye ve Körfez ülkelerinin hizmetindeyiz

HİZMETLERİMİZ

Çok Uluslu Şirketler

Çok uluslu şirketler, Türk pazarina nüfuz etmek için yerel şirketler ile ortaklıklar kurmak için fırsatlar arıyor veya uluslararası piyasalarda rekabet edebilmek için uygun maliyetli üretim yerlerini kesfediyorlar.

Özel Sermaye

Yatirimcilar icin Türkiye ve Dubai'de Özel sermaye şirketleri ile satin alma firsatlarini kesfetme.

Büyüme Plan

Türk şirketleri (KOBİ'ler) Türkiye ve Dubai dışında ve içinde faaliyet alanlarını genişletmek için stratejik ve finansal iş ortakları arayışında.

Hisse

Optimum değerleme fırsatları sunulmasiyla Turk sirketlerinin sahiplik transferi veya kismi satma planlamasi.

Yalın Yönetim

Büyük yerel holdingler, şirketlerini ana işletmelerinin dışında bırakarak işletmelerinin varlığını optimize etmektedir.

Yatırım Fırsatları

Türkiye Mavi Çip Grubu Sirketler, Türkiye ‘nin çevre bölgelerinde edinim fırsatları arıyorlar.

Neden mi biz?

Bizi biz yapan değerlerin farkındayız çünkü.

1

Hizmetlerimiz

Hedefimiz, Organizasyon Etkinligi, Yeniden Yapılanma, Yatırım Kontrolü ve Projeksiyonlari ile Kurumsal İşlemler, Özel sermaye, Alim Satim , Durum Tespiti, Güvence, Vergi, Finans ve İş Danışmanlığı Hizmetleri sunmak için emin bir şekilde isimize kalibre edilmemizi saglamistir.

2

Değerlerimiz

Mücadele Fırsatlar yaratır. Yeni fırsatları keşfetmek ve daha iyi çözümler üretmek için sürekli çaba sarf etmek için çok çalışıyoruz.

3

Misyonumuz.

Sınırlarınızı Aşmak icin Sizi Cesaretlendirir…

 

TÜRKİYE VE KÖRFEZ ARASINDA GÜVENLE YANINIZDAYIZ.

AYRICALIKLI HİZMET DESTEĞİMİZ İLE FARK YARATIYORUZ.

İdris Demirhan, Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan son değişiklik ile yabancıların Türk vatandaşlığı verilmesi konusunda yasal tutarın 1 milyon USD'den 250.000USD 'ye çekilmesinin piyasalara etkisini Emlak Dream için değerlendirdi.

Yabancı Yatırımcıya Vatandaşlık Cazibesi

İdris Demirhan, Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan son değişiklik ile yabancıların Türk vatandaşlığı verilmesi konusunda yasal tutarın 1 milyon USD'den 250.000USD 'ye çekilmesinin piyasalara etkisini Emlak Dream için değerlendirdi.

World Group Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Serbest Bölgeler, petrol sonrası ekonomide hayati rol oynuyor dedi. Törende Orient World, Tek Turkiye Temsilcisi olarak en iyi Temsilcilik ödülünün sahibi oldu.

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri : 13 Mayıs 2017: DP World Group Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Sultan Ahmed bin Sulayem, yakın zamanda iş dünyası liderlerinin bir araya gelerek yaptığı açıklamada, Global Trade Enabler'ın bağlı kuruluşu olan DP World'in bir alt kuruluşu olan Jebel Ali Serbest Bolgesi, 2016 yılında 470 yeni şirket çekerek beş yıl içinde % 7 büyüdü.

Jafza’nın en aktif partnerlerinden ve "Tek Türkiye Temsilcisi" Orient World "En Başarılı Temsilci" seçilerek Multaqa ödülüne layık görüldü. Ödülü Orient World adına şirketin CEO’su Idris Demirhan aldı. Orient World son 4 Senedir JAFZA Turkiye Temsilcisi olarak, Türk Sirketlerinin Körfez, Asya ve Afrika Ülkelerinin piyasalarina Jebel Serbest Bölgesi üzerinden ulaşmalarını sağlıyorlar.

EXPO Turkey Fuarı

Dubai’deki Jebel Ali Serbest Bölgesi’nin en aktif partnerlerinden ve tek Türkiye temsilcisi Orient World, "En Başarılı Temsilci" seçilerek Multaqa ödülüne layık görüldü. Ödülü, Orient World CEO’su İdris Demirhan aldı.

JAFZA’nın, "Daha İyi Bir İş Birliği Oluşturma" mottosuyla düzenlenen Multaqa Jafza 2017 toplantısında konuşan DP World Group Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Sultan Ahmed bin Sulayem, “Jebel Ali Serbest Bölgesi (JAFZA) geçen yıl 470 yeni şirketin ilgisini çekti.

Dünyanın en önemli serbest bölgelerinden biri kabul edilen Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki (BAE) Jebel Ali Serbest Bölgesi (JAFZA) sunduğu cazip olanaklarla yatırımcıların ilgi odağı olmaya devam ediyor. DP World şirketi olan Jebel Ali Serbest Bölgesi, 2016'da 470 şirketin ilgisini Dubai’ye çekerken, beş yıl içinde her yıl ortalama yüzde 7 büyüme gerçekleştirdi.

Dubai’deki Jebel Ali Serbest Bölgesi’nde, "Daha İyi Bir İş Birliği Oluşturma" mottosuyla düzenlenen Multaqa Jafza 2017 toplantısında, dünya genelinde JAFZA ürün ve hizmetlerini tanıtmak için çalışan iş ortakları bir araya geldi.
Toplantıda konuşan DP World Group Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Sultan Ahmed bin Sulayem, JAFZA’nın, BAE'de bölgesel faaliyet merkezleri kurmak isteyen işletmeleri çekmek için ortaklarıyla birlikte çalıştığını belirterek, “Bir işletmenin uluslararası standartlarda uygun ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlayan Jebel Ali Serbest Bölgesi geçen yıl 470 yeni şirketin ilgisini çekti. JAFZA, global ekonominin karşılaştığı zorluklara rağmen son beş yılda, yıllık ortalama yüzde 7'lik bir büyüme gerçekleştirdi. "dedi.

JAFZA'ya yatırımcı ilgisi

Türkiye ile Katar arasında son yıllardaki ekonomik ilişkiler dikkat çekiyor. Başkent Doha'da ilk kez 19-21 Nisan tarihleri arasında düzenlenen EXPO TURKEY by QATAR Fuarı son gün bereketi ile kapandı.