Orient World Şirketimizin Merkezi Dubai olup, Körfez, Orta Asya Ülkeleri ve Türkiye'de yatırımlar konusunda uzmanlaşmış dinamik ve yenilikçi bir danışmanlık şirketidir.

Yatırım, Yönetim ve Danışmanlık gibi hizmetlerimizde müşterilerilerimize uluslararası standartlarda ve kaliteli hizmetler sunma ilkesi ile hareket etmekteyiz. Firmamız, Her bir müşterimizi Tek ve Özel olarak düşünerek uzun vadeli bir güven ilişkisi kurmaktadır.

Orient World, kuruluşundan itibaren kendi alanlarında uzmanlaşmış Türkçe ‘ nin yanı sıra bölge dilleri ve İngilizce dil bilgisine sahip kadrosu ile müşterilerine seçkin hizmetler vermektedir. Müsterilerimize, ‘’BİREBİR’’ hizmet anlayışı ile kişiye yönelik çözümler sunmaktayız. Bu sayede konusunda en bilinen şirketler arasına girererek, farklı alanlarda faaliyet gösteren çok geniş bir müşteri kitlesine ulaşmıştır. Kaliteli Hizmet vermeyi ilke edinmiş uzman danışmanlarımız sizler için bürokratik formaliteleri hızlı ve güvenilir biçimde sonuçlandırmaktadır. Uluslararasi bir firma olan Orient World, İstanbul ve Dubai'deki ofislerimizde ilk günkü heyecanı ile hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Orient World, Şirket Kuruluşları, İnşaat, Yatırım Yönetimi, Gayrimenkul, Enerji, Turizm, Otel İşletmeciliği ve Lojistik gibi sektörlerde işler ve iş bağlantıları yapmaktadır. Ayrıca Dayanıklı Tüketim Malları, Gıda ve İçecek, Konaklama ve Eğlence, Lojistik, Perakende, İlaç, Hizmet, Teknoloji ve Telekomünikasyon Sektörlerinde de çok uluslu Şirketlerin seçkin portföylerini yürütmektedir.

Orient World, uluslararası muhasebe ve hukuk firmalariyla yakın işbirliği ile uluslararası şirketlere birleşme ve devralma, özelleştirme, borç finansmanı ve özel sermaye işlemleri gibi alanlarda satınalma ya da satma gibi danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Yatırım danışmanlığı tecrübelerimiz ile çok uluslu şirketlerle üst düzey ilişkilerimiz, şirketimize sınır ötesi satın alımlar ve ortaklıklar kurma ve yürütme becerileri kazandırmıştır.

Şirket Yönetimi ile ilgili tavsiyeler vermekten başka, yerel bilgilerimizi kullanarak işletme ortakligi ve yönetimi hizmeti de vererek, Türkiye ve Dubai’de pazara girişini ve markaların bilinirliliğini hızlandırmaktadır.Eşsiz kurumsal finansman projeleri sunarak önde gelen çözümlerle mükemmellik ile kurumsal ve bireysel müşterilerimize en iyi danışmanlık hizmetlerini sunmak amacı ile hareket etmekteyiz.

MİSYONUMUZ

• Etkin ve kişiselleştirilmiş profesyonel hizmetler sağlamak
• En gelişmiş teknikler ile en yüksek standartlarda hizmet sağlamak
• Müşterilerimize en kaliteli danışmanlık hizmeti sunmak
• En karmaşık iş projelerinize etkili bir çözüm geliştirmek için alanında uzman ekibimiz ile hizmet sunmak